KOUČOVÁNÍ

KDYŽ SI CHCETE SVÉ ŘEŠENÍ VYMYSLET SAMI
A RYCHLEJI DOJÍT K CÍLI

individuální schůzky probíhající osobně nebo online 

Koučování je typické tím, že při něm nedostanete žádné rady do života. Je určeno těm, kteří chtějí objevit a rozvinout svůj potenciál, rychle se posunout ke svým cílům a poznat sebe sama. 

Nabízím:

  • business coaching týkající se pracovních témat - jde o profesní a osobní rozvoj, manažerské dovednosti, zvládání času, work-life balance apod.
  • life coaching zaměřený na osobní život jednotlivců, rozvoj osobnosti, sebepoznání, vztahy, komunikaci, sebevědomí, osobní spokojenost, smysl života apod.


Postupuji tak, aby bylo vše připravené zcela na míru každému klientovi. Přizpůsobeno právě jeho osobnosti, situaci, životním cílům. Pomáhám mu objevit nové nápady a přejít od přemýšlení k činům, udržuji jeho motivaci. Cesta k cíli je tak mnohem rychlejší a snazší.


Příklady některých situací, ve kterých je vhodné využít koučování:

V oblasti pracovního života jde o situace, kdy chcete:

  • zlepšit organizaci svého času (stanovit si priority / snížit stres / přestat odkládat)
  • zlepšit vztahy na pracovišti (řešit problémy s určitými kolegy / zvládat konflikty)
  • zlepšit svou komunikaci (vedení porad / poskytování zpětné vazby / větší asertivita)

V oblasti osobního života jde o situace, kdy chcete:

  • nalézt větší životní rovnováhu (mít více času na své blízké / být plní energie / žít zdravěji)
  • pracovat na sobě (objevit svůj potenciál / smysl života / zvládat lépe své emoce)
  • řešit problémy ve svých osobních vztazích (najít řešení v partnerství / pro výchovu dětí)

Je samozřejmě možné zkombinovat práci na tématech z osobní i pracovní oblasti.

ZPĚTNÉ VAZBY OD KLIENTŮ

Učinila jsem několik zásadních a dalo by se říci velmi "odvážných" rozhodnutí, která posunula a nadále posouvají můj život zcela jiným směrem. Pozvolna si začínám uvědomovat, kdo skutečně jsem a co je pro mne v životě opravdu DŮLEŽITÉ. Chci ti poděkovat nejen za těch 12 sezení, kterými jsme spolu prošly, ale za proces, který jsi mi pomohla nastartovat a který již nelze zastavit.

Milá Markéto, koučování s Tebou jsem si fakt užil. Jsi výborný kouč. Jasná, strukturovaná, příjemná, v obraze :-)

Děkuji, Markéto, za jedinečnou zkušenost s koučováním. Když jsme se setkaly, stála jsem nejistě před velkým úkolem změnit svůj život téměř od začátku. Pomocí Vašeho vstřícného postoje, pevného vedení a osobní podpory jsem se dostala tam, kde jsem chtěla být. Nyní je ze mne sebevědomá žena, která dokáže skály lámat a plnit si své sny. Vřele Vás doporučuji všem, kteří potřebují řešit závažné otázky ve svém životě. Ještě jednou díky.

Tvoje přítomnost vytváří atmosféru klidu a důvěry. Jako kouč umíš být velmi náročná, ale zároveň vnímám, jak dokážeš motivovat a povzbudit. Chci Tě ocenit za obrovskou vnímavost a citlivý přístup. Obdivuji, jak se dokážeš napojit na klienta a líbí se mi i způsob, jakým inspiruješ pomocí vizí. 

Markéto, jsi nesmírně citlivá, milá a empatická. Vyzařuje z Tebe pozitivní energie. Dáváš naději a povzbuzení. Dokážeš pochopit a pomoct, umíš se vžít a jsi skvělým průvodcem. Je štěstí a dar Tě potkat. Naplňuješ tak své poslání. Obdivuji Tě, jsi mi vzorem. Děkuji, že jsi. 

Vzhledem k dodržované mlčenlivosti a ochraně osobních údajů neuvádím jména klientů.