KONZULTACE

KDYŽ SI POTŘEBUJETE V NĚČEM UDĚLAT JASNO

individuální schůzky probíhající osobně nebo online

OSOBNÍ ROZVOJ

zjistíte, jak změnit své návyky, vzorce chování, jak rozvinout své dovednosti

Jde o konzultace vhodné ve chvíli, kdy velmi dobře víte, co byste potřebovali změnit, ale nevíte, jak na to. Osobním rozvojem se zabývám prakticky celý svůj dospělý život a poradím Vám, jak na sobě pracovat, aby ke změně skutečně došlo. Jsem sama živoucím příkladem toho, že to je skutečně možné. Tyto konzultace se liší od koučování tím, že si nebudete vše vymýšlet sami - poradím Vám osvědčené postupy, přičemž beru v úvahu i typ vaší osobnosti (ne vše funguje každému). 

Jedna konzultace trvá zpravidla 60 minut, může být jednorázová, nebo se sejdeme opakovaně. Může probíhat formou osobního setkání, nebo online. Pokud máte zájem, kontaktujte mě.  

KARIÉRNÍ KONZULTACE

ujasníte si různá témata spojená s hledáním práce a rozvojem své kariéry

Pomohu Vám například se stanovením Vašich silných stránek osobnosti / talentů a nadání, díky kterým zjistíte, jaký typ práce Vás bude nejvíce naplňovat a co Vám půjde prakticky samo. V tom budete také nejspíše úspěšní. Obdobně je možné odhadnout i Vaše potenciální slabiny - tedy oblasti, ve kterých je třeba se rozvíjet. Tyto rozhovory jsou nejcennější pro ty, kteří o svém budoucím povolání teprve přemýšlí (studenti a čerství absolventi), nebo jsou na prahu nějaké zásadní změny ve své kariéře.

Dále se můžeme společně zamyslet nad tím, jak se dobře odprezentovat u pracovního pohovoru, čím zaujmout svého potenciálního zaměstnavatele, jak vylepšit Váš životopis nebo motivační dopis. Můžeme si spolu některé věci i prakticky nanečisto vyzkoušet a získáte zpětnou vazbu.

Těm, kteří cíleně pracují na rozvoji své kariéry, mohu nabídnout i pomoc s vytvořením jedinečné osobní značky, kterou se pak prezentují (jako zaměstnanci nebo podnikatelé).

Jedna konzultace trvá zpravidla 60 minut, může být jednorázová, nebo se sejdeme opakovaně. Může probíhat formou osobního setkání, nebo online. Pokud máte zájem, kontaktujte mě

Pro vaše hledání nové práce doporučuji například Jooble


ZPĚTNÉ VAZBY OD KLIENTŮ

Teprve teď jsem pochopil, jaká práce mi bude vyhovovat. Doteď jsem dělal úplný opak a není divu, že mě to vůbec nebavilo. Tak teď jen sebrat odvahu a jít do toho!

Nahlédla jsi mi do duše, otevřela oči a stačily ti na to 2 věty. Nevím, jak to děláš, ale děkuji za to. 

Děkuji, že jsem Tě mohla potkat. Ukázala jsi mi směr do budoucna.  

Díky za inspirativní setkání! Teď už vím, co mám odpovídat na ty otázky personalistů při pohovoru.

Vzhledem k dodržované mlčenlivosti a ochraně osobních údajů neuvádím jména klientů.